Gintautas Gascevičius Ginc
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Parduotuvė
  • Video galerija
  • Kontaktai
  • Kaip mokytis groti?
  • Darbai ir diskografija

Picture
2020-aisiais sukaks 40 metų, kaip scenoje būgnus mušti pradėjo šiaulietis Gintautas Gascevičius, daugeliui žinomas kaip grupės „Bix“ narys, daugybės muzikinių projektų iniciatorius ir dalyvis, audioperformansų kūrėjas. Viename interviu muzikantas prisipažino nuolat ieškantis „skersgatvių, vedančių į jo dar neatrastus pasaulio šmotelius“. Neabejoju, kad vienas tokių šmotelių yra Gintauto muzikavimas su įvairių negalių turinčiais žmonėmis. Naujųjų metų išvakarėse su vietoje nenustygstančiu muzikantu susitikome pasikalbėti apie jo atradimus. Šiaulietis Gintautas Gascevičius – daugybės muzikinių projektų iniciatorius ir dalyvis, audioperformansų kūrėjas. Sigitos Inčiūrienės nuotr. Gintautai, tavęs visur pilna, groji su kitais muzikantais, rengi savo paties projektus. Kam tau prireikė dar ir šios veiklos? Lankausi Linkuvos socialinės globos namuose, kur gyvena beveik 300 žmonių, turinčių psichinę arba proto negalią, bet pastaruoju metu daugėja susitikimų ir su kitokias negalias turinčiais žmonėmis. Tai darau tikrai ne dėl vadinamojo gerumo ar kitų netikrų, pompastiškų dalykų. Ir ne dėl gailesčio – man atrodo, kad žmonių, turinčių negalią, gailėtis negalima, nes jie yra žmonės. Jeigu prie žmogaus, turinčio psichinę ar fizinę negalią, negirdinčio arba neturinčio kojos, eini su savo perdėtomis užuojautomis, tu jo paprasčiausiai negerbi. Pasakysiu pavyzdį: turiu šunį, kurį labai myliu, bet negi turiu jo gailėtis dėl to, kad jis man negali eilėraščio pasakyti? Mano požiūris į negalią radikaliai pasikeitė tik prieš kokius porą metų. Iki tol susitikęs negalią turintį žmogų jausdavausi nejaukiai, nepatogiai, nežinodavau, kur nukreipti žvilgsnį, bendraudamas rinkdavausi neutralias pokalbių temas, kad neužgaučiau, arba tiesiog sprukdavau, kad visai tokių situacijų išvengčiau. Bet man atrodo, kad tai jau išsigydžiau.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/1024587/gintautas-gascevicius-uzsidares-vien-savo-pasaulyje-nepatirsi-labai-idomiu-dalyku?fbclid=IwAR3zdIgafrstQ88yXlr5721rMgMV43cFU51M86WiXXNPJkqSCu1lYWu9Mtk#.Xgsb1KK7OYE.facebook

https://ru.wikipedia.org/wiki/Постоянная_ссылка https://ru.wikipedia.org/wiki/Постоянная_ссылка lbėti apie jo atradimus. Šiaulietis Gintautas Gascevičius – daugybės muzikinių projektų iniciatorius ir dalyvis, audioperformansų kūrėjas. Sigitos Inčiūrienės nuotr. Gintautai, tavęs visur pilna, groji su kitais muzikantais, rengi savo paties projektus. Kam tau prireikė dar ir šios veiklos? Lankausi Linkuvos socialinės globos namuose, kur gyvena beveik 300 žmonių, turinčių psichinę arba proto negalią, bet pastaruoju metu daugėja susitikimų ir su kitokias negalias turinčiais žmonėmis. Tai darau tikrai ne dėl vadinamojo gerumo ar kitų netikrų, pompastiškų dalykų. Ir ne dėl gailesčio – man atrodo, kad žmonių, turinčių negalią, gailėtis negalima, nes jie yra žmonės. Jeigu prie žmogaus, turinčio psichinę ar fizinę negalią, negirdinčio arba neturinčio kojos, eini su savo perdėtomis užuojautomis, tu jo paprasčiausiai negerbi. Pasakysiu pavyzdį: turiu šunį, kurį labai myliu, bet negi turiu jo gailėtis dėl to, kad jis man negali eilėraščio pasakyti? Mano požiūris į negalią radikaliai pasikeitė tik prieš kokius porą metų. Iki tol susitikęs negalią turintį žmogų jausdavausi nejaukiai, nepatogiai, nežinodavau, kur nukreipti žvilgsnį, bendraudamas rinkdavausi neutralias pokalbių temas, kad neužgaučiau, arba tiesiog sprukdavau, kad visai tokių situacijų išvengčiau. Bet man atrodo, kad tai jau išsigydžiau.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/1024587/gintautas-gascevicius-uzsidares-vien-savo-pasaulyje-nepatirsi-labai-idomiu-dalyku?
https://ru.wikipedia.org/wiki/Постоянная_ссылка
​©  Rimti veidai 2020  
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Parduotuvė
  • Video galerija
  • Kontaktai
  • Kaip mokytis groti?
  • Darbai ir diskografija